Prawicowy program likwidacji Polaków

Rekordowo szybko zmniejsza się liczba Polaków – alarmuje Gazeta Prawna. Sytuacji nie da się wytłumaczyć tylko pandemią, bo liczba urodzeń spada od kilku lat i od lat przewyższa ją liczba zgonów.

Tak więc prawica im bardziej prowadzi politykę “prorodzinną”, tym mniej ludzi chce mieć dzieci. Im bardziej “nakazuje rodzić”, tym bardziej kraj się wyludnia.

W innych sferach też jest podobnie. Im bardziej prawica jest “wolnościowa” tym więcej zamordystycznych rozwiązań proponuje, im bardziej mówi o prawdzie, tym bardziej kłamie. Im bardziej doszukuje się wszędzie zdrady, tym bardziej sama zdradza. Im bardziej walczą z korupcją tym więcej korupcji. Im bardziej tworzą “wolnościowe portale” tym mniej można na nich napisać. Im bardziej jest “patriotyczna” tym bardziej wykańcza i dręczy Polki i Polaków. Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było.

Cóż, na zwolnione miejsce przyjdą inni. Ale czy to nie jest zabawne, że Polaków zlikwidują najwięksi patrioci i rozmaici Prawdziwi Polacy? Wspaniała przewrotność losu. Bismarckowi przypisuje się słowa: “dać Polakom rządzić, to sami się wykończą”. Myślę, że mogło mu chodzić o bardzo specyficznych Polaków, tych najbardziej polskich, tych najprawdziwszych. To by się wtedy zgadzało.

Xavier Woliński